Terra Ağına dayalı Kripto Çapa Protokolü

Bu oran (%20) şimdi 1 Mayıs’tan beri %17’dir. Değişen oranlara yönelik yeni dinamik yaklaşımı nedeniyle, getiriler her ay %1,5’e kadar dalgalanabiliyor.

Anchor’ın ANC tokeninin Nisan ayında düşük performans göstermesinin nedenlerinden biri, getiri oranındaki sık değişikliklerle ilgili endişeydi. Ancak bir protokolün bu kadar yüksek oranları sürdürmesinin zor olduğunu kabul etmeliyiz. Ayrıca, genel bir kural olarak, kullanıcı sayısı arttıkça, protokoller performans oranlarını düşürür.

1 Haziran’da, Anchor Protocol tarafından UST staking için sunulan getiri %18’den %16,5’e yükselecek. Ayda %1,35’i temsil edecek. Hala çok ilginç ve bundan zevk almayı planlıyorum! 💰 https://t.co/EukPCtmeO0

DeFi Llama’ya göre Anchor, bu ay platformunda Toplam Kilitli Değerini (TVL) artıran birkaç DeFi platformundan biri. Anchor, yaklaşık 17 milyar dolar ile TVL’nin üçüncü en büyük platformudur.

için cazibe ANC kripto para birimi bu ay olduğu için sayısız çiftçiler fonlarını Anchor Protocol’e aktarın büyük oranda düşmeden önce yüksek oranlardan yararlanmak için.

💎 Doğrulanmış hesap başına sunulan 20 Euro ile kriptolarınızı güvenle saklayın ve takas edin

Güvenli ve dünya çapında tanınan bir Avrupa ticaret platformu olan LiteBit ile kripto para biriminizi depolayın ve takas edin.

Çapa Protokolü nedir?

Bağlantı Protokolü (ANC) borç para almak isteyen insanları kripto varlıklarından iyi bir getiri isteyen başkalarıyla birleştirir. Bu, sabit paraya dayalı merkezi olmayan bir finansal uygulama kullanılarak gerçekleştirilir. TerraUSD (USD), teminat olarak diğer birkaç kripto para birimi tarafından desteklenmektedir. Bir avuç ayrı akıllı sözleşme platformu, blok zinciri tabanlı likidite havuzlarını yönetir Toprak (LUNA).

Anchor kavramları geleneksel banka hesaplarına benzer. Bazı insanlar, başka bir kuruluş tarafından tutulan varlıklarla güvence altına alınan bankalardan kredi alabilir. Anchor’ın yıllık faiz oranları olağanüstü, şu anda TerraUSD (UST) mevduatları için %17.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu