Token yakma – Shiba Inu’nun fiyatı mümkün olacak mı?

Shiba Inu (SHIBA) kursu: Güncel fiyat nedir?

İşte Shiba Inu’nun canlı kursu.

Shiba Inu, geçen hafta herhangi bir kullanıcının oyuna katılmasına izin vermek için yeni bir token yakma portalı başlattı.dolaşımdaki SHIB jetonlarını azaltma çabası.

Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, token yakma programının artması nedeniyle Shiba Inu’nun 0,01 dolara ulaşabileceğini söyledi. Halihazırda yaklaşık 410.3 trilyon SHIB, toplam değeri yaklaşık 9 milyar dolar olan dolaşımdan çıkarıldı.

Shiba Inu, 2025’te gerçekten 0,01 dolara ulaşabilir mi?

SHIB takipçileri 2021’den beri bu memecoinin fiyatının 0,01 dolara ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor. Bu gerçekçi bir fiyat mı?

Birçok uzman için bu, SHIB’nin toplam miktarı 549 trilyon birim olduğu için imkansızdır. Her token 0,01 dolar değerinde olsaydı, Shiba Inu’nun piyasa değeri 5,49 trilyon dolar olurdu. Bu, kripto para piyasasının toplam kapitalizasyonundan 3 kat daha fazla. Bu hipotez olası değildir.


CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu