XRP İncelemesi – Ripple Crypto Almalı mıyım?

Ripple, finansal kurumlar için sınır ötesi bir ödeme sistemidir. SWIFT ile karşılaştırılabilir. Ripple yönetimi aşağı yukarı merkezileştirilmiştir, ancak XRP kripto para birimi diğer madeni paralarla aynı şekilde kullanılabilir. Bir yatırım olarak satın alınabilir ve diğer kriptolarla takas edilebilir.

XRP Haberleri:

Eski bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yöneticisi, düzenleyicinin, davanın esasına ilişkin olarak Ripple aleyhine açtığı 1.3 milyar dolarlık davayı kaybetme şansının yüksek olduğuna inanıyor.

Avukat Joseph Hall ayrıca SEC’in Ripple aleyhindeki yüksek bahisli davayla ilgili son oyunuyla ilgili endişelerini dile getirdi ( XRP ), tüm endüstri için sonuçları olacaktır.

Deneme iddia edilen şirket ve kurucu ortakları Brad Garlinghouse ve Christian Larsen, SEC’e 2013’ten itibaren XRP satışı konusunda bildirimde bulunmadı ve tokenlerin kaydedilmemiş başlıklar . SEC, menkul kıymetler dolandırıcılığının sonuç olarak gerçekleştiğini kanıtlamaya çalışıyor.

Lobi, bir eskimiş SEC’in baş politika sorumlusu, podcast’te göründü Kripto düşünmek 22 Şubat’ta ev sahibi Tony Edward ile şunları söyledi:

“SEC’in XRP davasında neyi kanıtlamayı planladığından tam olarak emin değilim. »

SEC ve bir bütün olarak kripto endüstrisi için etkileri çok büyük. Hall’un belirttiği gibi, “SEC’in davayla yapacak çok şeyi var” ve davanın esasını kaybederlerse “tüm düzenleyici şemaları hemen hemen kapatılabilir”. O devam etti:

“Ve hala (SEC) esastan kaybedecek iyi bir şans olduğunu düşünüyorum. »

Hall, Ripple’ın SEC’e dayalı güçlü bir savunmaya sahip olduğunu düşünüyor makul bir uyarı vermedi onun soruşturması. SEC, bireyleri ve şirketleri inceleme altında olduklarını bildirmekle yükümlüdür.

“Bu argümana karşı çok hassasım. Bu, yargı sürecinin temel bir argümanıdır. Ripple ağı, kendilerine karşı bir son dakika davası açılmadan önce yıllardır faaliyet gösteriyordu.

Bir süredir Ripple davasını takip eden ve yorumlayan başka bir avukat Jeremy Hogan da Ripple’ın adil uyarı savunmasının onu meşhur ateşten uzak tutacak kadar güçlü olacağına inanıyor. 23 Şubat’ta attığı bir tweet’te, SEC, Kütüphane Kredilerine dava açtı (LBRY) geçen Mart ayında, SEC adil bir bildirimde bulunamadığı için iptal edildi.

Uhhmm… LBRY davasında, LBRY aslında bir Adil Uyarı Savunması ileri sürdü ve sadece etkilenmedi, SEC denemedi bile ve vurmadı. Peki, bu durumda mahkeme düzeyindeki bir mahkemenin tamamen farklı bir olumlu savunma yapması nasıl bir anlam ifade ediyor… Anlayamıyorum. https://t.co/X0OSRecUdB https://t.co/g9XuBWr4Ob

Ripple davası, bir karar verildikten sonra öngörülebilir gelecekte kripto para davalarında soruşturma ve davaların tonunu belirleyecek etkilere sahip olabilir. SEC kazanırsa, kripto projelerine karşı bir dizi yeni soruşturma ve davayı tetikleyebilir. Ripple kazanırsa, SEC’i kripto endüstrisini dava etme girişimlerini büyük ölçüde azaltmaya zorlayabilir.

Ripple (XRP) fiyatı: mevcut fiyat nedir?

İşte Ripple’ın canlı fiyatı.

Kripto XRP: 2022 için görüş ve tahminimiz

  • XRP’nin Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 8/10

Ripple Proje İncelemeleri

Ripple, geleneksel finansal işlemler alanına yenilik getiriyor. Bankalar tarafından en çok benimsenen kripto para birimidir.

Fiyat Oynaklığı Bildirimi

2021’deki güçlü dalgalanmalara rağmen, Ripple en istikrarlı kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Gün içi, fiyat çoğu zaman aralıkta gelişir.

Orta Vadeli XRP Fiyat Tahmini

Ripple, dengesini 0,5 ile 1 dolar arasında bulmuş gibi görünüyor. Yani bunlar 2 önemli karar noktası.

Uzun Vadeli XRP Fiyat Tahmini

XRP, istisnai bir büyüme sağlamaya yönelik bir kripto para birimi değildir. Uzun vadede 0,5 ile 1,5 dolar arasında dalgalanmasını bekleyebiliriz.

Sonuç – kripto Ripple’a yatırım yapmalı mısınız? Nereden ve nasıl satın alınır?

Ripple incelememizin sonucu

Ripple çok güvenilir bir projedir ve kripto para birimi kripto endüstrisinde en değerli olanlardan biridir.

Ticaret yapmak için Ripple (XRP) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Ripple satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

  • Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.
  • 2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

Ripple’a (XRP) yatırım yapmak için faydalı kaynaklar

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %67’si, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, kripto para birimleri satın almanızı, satmanızı veya tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Marc Sorsen
Marc Sorsen’den son makaleler (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu