Yatırım yapmak için geç değil

ETH, merkezi olmayan bir uygulama geliştirme (DApp) platformu olan ilk blok zinciri olan Ethereum’un yerel kripto para birimidir. Ethereum, akıllı sözleşmeler kavramını, NFT’leri ve blok zincirinin artan benimsenmesine katkıda bulunan diğer birçok özelliği tanıttı.

Kripto ETH: 2022 için görüş ve tahminimiz

ETH Global Mirror Mag Derecelendirmesi: 7/10

Birçok blockchain uygulaması sayesinde Ethereum, merkezi olmayan finansın merkezi haline geldi. Ağ çok güvenilirdir ve Microsoft, IBM ve Banco Santander gibi birkaç büyük çokuluslu şirketin desteğine sahiptir.

Ethereum, en istikrarlı kripto para birimlerinden biridir. Şiddetli dalgalanmalar azalıyor ve fiyatlar daha öngörülebilir hale geliyor.

2021 düzeltmesinden sonra ETH fiyatı daha cazip hale geldi. 2021’in en yüksek fiyatlarını oynamak için bundan faydalanabiliriz.

Ethereum’u hisse kanıtı konsensüsüne çevirecek olan Beacon zincirinin 2022’de beklendiği için 5.000 dolar ve 10.000 dolar hedefleri bekleniyor.

Ethereum, büyük şirketlerin en çok ilgisini çeken kripto para projesidir. Merkezi olmayan finans üzerindeki hakimiyeti, pek çok şeye rağmen tartışılmaz olmaya devam ediyor. ethereum öldürücüler ki piyasaya sürüldü.

Ticaret yapmak için Ethereum (ETH) satın alın

Bu kripto para biriminin ticaretini yapmak için eToro komisyoncusu en uygunudur. Bu platform, jetonları satın almanın yanı sıra, jetonları tutmak zorunda kalmadan kısa vadeli kripto CFD’leri ile ticaret yapmanızı sağlar.

  • Aşama 1 : kripto para birimini bulmak için eToro platformunun arama çubuğunu kullanın.
  • 2. adım : ardından satın almak ve işlemi doğrulamak için kripto para miktarını vermek için “Yatırım”a tıklayın.

Okumak Bu makale eToro’da kripto para biriminin nasıl satın alınacağını öğrenmek için.

Yatırım yapmak için Ethereum satın alın

Bu kripto para birimini bir cüzdanda tutarak yatırım yapmak için Binance platformuna gidin.

Aşama 1 : “Kripto satın al” sekmesine gidin ve ardından istediğiniz ödeme yöntemini seçin.

2. adım : satın alınacak kriptoyu seçin ve güvenli ödemeye geçin. Ardından, kripto para birimleri özel cüzdana yatırılacaktır.

Okumak Bu makale Binance’de nasıl kripto para satın alınacağını öğrenmek için.

CoinHouse, kripto varlıklarına kolayca yatırım yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç basit adımdan oluşur.

Adım adım kripto para birimini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için CoinHouse incelememizin tamamını okuyun.

eToro, CFD’ler aracılığıyla kripto para birimleriyle kolayca ticaret yapmanızı sağlar. Hesap oluşturmak ücretsizdir.

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Adım adım kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için tam eToro incelememizi okuyun.

sorumluluk reddi

Perakende yatırımcı hesaplarının %68’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybediyor. Paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı kendinize sormalısınız.

Bu sitede verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, alım satım tavsiyesi veya başka türlü tavsiye olarak alınmamalı ve sitede yer alan hiçbir şey bu şekilde değerlendirilmemelidir. Mirror Mag, hisse almanızı, satmanızı veya elinizde tutmanızı önermez.

Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce dikkatli olun ve mali danışmanınıza danışın. Miroir Mag’de üçüncü şahıslara ait reklamların ve hiper bağlantıların görüntülenmesi, hiçbir şekilde Miroir Mag’in onayını, garantisini veya tavsiyesini ima etmez. Herhangi bir üçüncü taraf hizmetini kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Mirror Mag’in bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla tazminat alması muhtemeldir.

Almaye
Almmaye’nin en son makaleleri (her şeyi görün)

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu